Kategoria: Uroda

Aleksander Dumas twierdził, że “Uroda była i będzie zawsze królową”. Idąc za tymi słowami wiemy, że ciało wymaga troski i pielęgnacji – zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz. W przypadku opieki wewnętrznej: stosujemy szereg suplementów i żywieniowych trików, owocem których są m.in. lśniące włosy, silne paznokcie i zdrowa skóra. Wsparciem dla takich działań są kosmetyki, które powinniśmy dobierać pod typ cery, wiek, wymagania lub ewentualne problemy zdrowotne. Wśród tysięcy produktów na sklepowych półkach znalezienie idealnego kremu, peelingu, balsamu, podkładu lub sprzętu, który zadba o naszą urodę, jest niezwykle trudne.

Wiemy też jak ważny jest dobór odpowiednich składników, jak cenne jest zrozumienie potrzeb swojej skóry, jak wiele produktów może poprawić samopoczucie, dodać pewności siebie lub uporać się z nawracającym problemem.

Dlatego też przygotowaliśmy szereg artykułów i rankingów, które mają ułatwić codzienną pielęgnację – zarówno dla skóry trądzikowej, alergicznej, dojrzałej, jak i tłustej.